NGD | New Generation Design

Hakkımızda

NGD Tekstil Üretim Mayıs 2017 tarihinde kurulmuştur. Amacımız tekstil ürünlerini teknoloji ile birleştirip yeni nesil ürünler üretmektir. Şuan üretimi devam eden ilk projemiz ISITMALI CEKET Projesidir. Bu proje KOSGEB tarafından da desteklenmektedir. Hedefimiz ülke çapında tanınırlığı olan ve bir değere sahip markalar oluşturup ürünlerimizi yurtdışına satıp ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve yeni iş istihdamı oluşturabilmektir. Faaliyetlerimizi İzmir’den yürütsek te çalışmakta olduğumuz geniş bir ağa sahibiz. Tayvan , Kore ve Çin gibi ülkelerde belirli bir alt yapı oluşturduk. Teknoloji konusundaki araştırmalarımızı bu ülkelerde yapıp Türkiye’de yeni nesil ürünler tasarlamaktayız.

Patentini aldığımız şimdilik 2  projemiz bulunmaktadır ve toplamda 4 tescilli markaya sahibiz. Isıtmalı ceket , dış giyim ürünleri ilk projemizdir . Bu proje genel kullanıma ne kadar açık olsa da asıl hedefimiz TSK mensubu askerlerimizi ve Emniyet güçlerimizi soğuktan koruyabilen özel kamuflajlar ve üniformalar üretebilmektir. Bu konuda ki AR-GE çalışmalarımız devam etmekte.

Eğer sizin de projeleriniz varsa size destek olmamızı isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz. Amacımız üretmek isteyen herkese faydalı olabilmektir. Projelerinizi hayata geçirmeniz konusunda atölyelerimizi kullanmanızda yardımcı olabiliriz veya ürün geliştirme laboratuvarlarımızda size destek olabiliriz. Bu konuda herhangi bir karşılık beklentimiz yok yeterki üretmek isteyin yeterki projeler geliştirebilelim. Güçlerimizi birleştirirsek ülkemize ve milletimize çok daha faydalı olabiliriz.

Hakkımızda